зелена кубни циркони мода англиски заклучување earring за жените за партија

зелена кубни циркони мода англиски заклучување earring за жените за партија

DEN 475.20
 

Това е достапна
Износ


Материјал : алуминиум и rihinestone
кутија за пакување
ГОЛЕМИНА : околу 18x11cm тежина around3.8g
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање ние прифаќаат кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,signpost превозот.
DHL е најбрзиот превозот. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод од објектите за вас од страна на курирската служба DHL. тоа само трае 3-5 дена.
Враќање Политика ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
повратни информации од вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети.
ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа,
ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сина, Розова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bilincolor
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
0403E1
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
боја:
Црна
Бојата 2:
Бела
Кол:
1.2 см
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ

Најдобрите понуди во категоријата