Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Neoglory Австрија Кристал & Auden Кристал Студ Обетки Романтични Во Облик На Пеперутка S925 Сребро Позлатен Игли За Дама Партија

Neoglory Австрија Кристал & Auden Кристал Студ Обетки Романтични Во Облик На Пеперутка S925 Сребро Позлатен Игли За Дама Партија

DEN 864.00
DEN 1662.72
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Метална боја:
Шампањ Злато
Главниот Камен Боја:
Жолта
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
NEOGLORY
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата