Моден 925 Sterling Silver Студ Обетки Спирала Цвеќиња Сребро Студ Обетки За Жените Убава Накит

Моден 925 Sterling Silver Студ Обетки Спирала Цвеќиња Сребро Студ Обетки За Жените Убава Накит

DEN 111.00
DEN 132.00
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СМ-1441
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобрите понуди во категоријата