Обичај Црна Универзална Виткање Мотоцикл Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало 8мм 10мм За Хонда, јамаха Suzuki

Обичај Црна Универзална Виткање Мотоцикл Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало 8мм 10мм За Хонда, јамаха Suzuki

DEN 715.00
DEN 894.24
 

Това е достапна
Износ

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Универзална Виткање Мотоцикл Огледало Мотор Страна На Ретровизорите
Со Nordson
Соодветни Модели :
Универзална Одговара За 8мм и 10мм Тема Огледала
- Погоден за Хонда, Suzuki Kawasaki KTM АТВ Јамаха BMW.. Мотоцикл, Електрични Велосипеди, и Скутери..
Спецификација :
- Количина : 1 Пар Странични Ретровизори
- Состојба : Нова
- Боја : Црна
- Лесен за инсталирање
- Обичај свитлива огледала
Материјали :
- Високо влијание ABS пластика школка, челик вратило и стакло огледало, и има топката & грло прилагодување механизам наоѓа на аголот од огледалото домување што се нуди одличен спектар на корекција.
Ве молиме Бидете Сигурни дека Овој Објект не е Погоден За Вашиот Мотор Пред да Нарачате!
- Огледало Големина на Тема : 10мм насока на стрелките на часовникот Нишка
- 2x насока на стрелките на часовникот Завртки (8мм)
Ако нишка на вашиот огледало база е од спротивната страна, ве молиме оставете ни порака!
- Може да обезбеди позитивни и негативни завртка тема.
За Пакување :
- 1 Пар Мотоцикл Странични Ретровизори
- 2x насока на стрелките на часовникот Завртки (8мм)
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Повеќе информации

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
Nordson
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
ABS Пластика+Алуминиумски
Име На Модел:
Мотоцикл Огледало M10
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црна
Одговара:
10мм и 8мм Мотоцикл Огледало Месеци
За:
Мотоцикл Страна Огледало За Хонда, јамаха Suzuki Kawasaki
Мотоцикл Огледало Завртка нишка:
10мм насока на стрелките на часовникот Нишка

Најдобрите понуди во категоријата