Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Черепот се Прелива ендоскопска Скелет Огледала За Хонда VT Сенка Дух Velorex Делукс 600 750

Черепот се Прелива ендоскопска Скелет Огледала За Хонда VT Сенка Дух Velorex Делукс 600 750

DEN 711.84
 

Това е достапна
Износ


Черепот се Прелива ендоскопска Скелет Огледала За Хонда VT Сенка Дух Velorex Делукс 600 750
Почитувани на Клиентот,универзална одговара за повеќето 8mm/навој 10мм motocycles (освен Харли Дејвидсон/Јамаха) ,pls проверка на гром големина пред да се купи.Благодарам многу !
1.Хром позлатен Заврши, мазна површина
2.Неверојатна черепот рака изглед го прави вашето мото повеќе око-фаќање на
3.Лесно прилагодување за сите агли со завртување дизајн
4.Доаѓаат со 2x 8мм тема адаптери за лесно fitment
1.Сосема нов и висок квалитет
2.Боја : Хром Сребро.
3.Материјал : хром Позлатен ABS школка/ Заоблачено огледало стакло/ chrome позлатен челик матични
4.Огледало големина : 98mm*60mm/прибл 3.86 инчен*2.36 инчен
5.Вкупната големина : 108mm*70mm*225mm/околу 4.25 инчен*2.76 инчен*8.86 инчен
Пакет Се Вклучени :
2x Черепот рака огледало со навој 10мм адаптер
2x 8мм тема адаптер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го Оценувате (Точка Пристигна)
5. 1%
50. 1%
29. 6%
10. 5%
4. 7%
Обединето Кралство
Го Оценувате (Точка Пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Австралија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
21. 4%
50. 0%
14. 3%
7. 2%
7. 1%
Франција
Го Оценувате (Точка Пристигна)
10. 5%
28. 6%
43. 8%
10. 1%
7. 0%
Германија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
11. 1%
22. 2%
30. 3%
20. 9%
15. 5%
Канада
Го Оценувате (Точка Пристигна)
0. 0%
47. 1%
31. 4%
17. 6%
3. 9%
Шпанија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
3. 5%
25. 0%
47. 9%
12. 9%
10. 7%

Повеќе информации

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
4inch
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Име На Модел:
Делукс 600 750
Објектот Тежина:
400g
Објектот Должина:
8.8inch
Материјал Тип:
хром Позлатен ABS школка/ Заоблачено огледало стакло/ chrome позлатен челик матични
Објектот Ширина:
4inch

Најдобрите понуди во категоријата