Црна+Злато Rearview Огледало За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Нечистотија Улица Велосипед BMW

Црна+Злато Rearview Огледало За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Нечистотија Улица Велосипед BMW

DEN 1573.00
DEN 1656.00
 

Това е достапна
Износ


Црна+Злато Rearview Огледало За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Нечистотија Улица Велосипед BMW
Почитувани на Клиентот,компатибилен motocycle е само за референца,pls проверка на гром големина пред да се купи.Благодарам многу !
Fitment : За Ducati, Suzuki, Хонда, Јамаха, Kawasaki, Триумф, KTM, итн..
За Хонда Улица велосипед :
CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornet / CBF600 / CB400 / CBR125 R / CBF125 / и тн..
За Хонда Cruiser & Хеликоптер :
Сенка / Valkyrie / Магна / Rebel / и тн..
За Хонда Двојна Цел & Dirt bike :
XL1000 V / XL700 V / NT700 V / XL125 V / XR230 / APE50 / и тн..
За Хонда Скутер :
Сребро Крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / и тн..
За Suzuki Улица велосипед :
Б-Крал, / GSF1250 / GSF600/ Gladius SFV650 / SV 650 / SV1000 / GSR600 / и тн..
Suzuki Cruiser & Хеликоптер :
За Булевар / Натрапникот / Volusia / и тн..
За Suzuki Двојна Цел & Dirt bike :
V-Strom / д-р Серија / и тн..
За Suzuki Скутер :
Skywave & Burgman Серија / Gemma / и тн..
За Јамаха Улица велосипед :
XJR1300 / V-MAX / MT-01 / MT-03 / TDM900 / FZ1 / FZ6 / XJ6 / YBR / и тн..
За Јамаха Cruiser & Хеликоптер :
XVS950 / XV1900 / XVS1300 / V-Ѕвезда / Virago / Воин / Кралската Ѕвезда / и тн..
За Јамаха Двојна Цел & Dirt bike :
XT660 / WR250 / WR125 / XT125 / и тн..
За Јамаха Скутер :
Величие / X-Max / X-Град / и тн..
За Kawasaki Улица велосипед :
Z1000 & Z750 / ER-6 F & ER-6 N / и тн..
За Kawasaki Cruiser & Хеликоптер :
В.Н.Е Серија / и тн..
За Kawasaki Двојна Цел & Dirt bike :
VERSYS / KLX Серија / и тн..
За Aprilia : TUONO / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R
For BMW : K1300 & K1200 / F800 / F650 / G650 / HP2 / и тн..
За KTM : Супер Војводата / SMT / SMR / СМ / Sdventure / и тн..
For DUCATI : Чудовиште 750 600 900/S4 R/ S2 R / ект...
1.CNC Машински Палка 6061 T6 Алуминиум
2.Карактеристична Триаголник стил, мазна површина
3.Одлична изведба на водоотпорна
4.Сосема нов и висок квалитет
5.Домување Боја : црна школка, злато матични
6.Огледало боја : Чад сина
7.Материјал : хром Позлатен ABS школка/ Заоблачено огледало стакло/ chrome позлатен челик матични
8.Огледало големина : 110mm (4-5/16") x 56mm (2-5/8")
вкупна должина : 243mm (9-5/8")
Лесен за DIY инсталација, само гром во акции точка на монтирање
Пакет Се Вклучени :
Збир На Мотоцикл На Ретровизорите
3x 8мм Завртки, 3x 10мм Завртки, 2x 6mm Завртки
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го Оценувате (Точка Пристигна)
5. 1%
50. 1%
29. 6%
10. 5%
4. 7%
Обединето Кралство
Го Оценувате (Точка Пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Австралија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
21. 4%
50. 0%
14. 3%
7. 2%
7. 1%
Франција
Го Оценувате (Точка Пристигна)
10. 5%
28. 6%
43. 8%
10. 1%
7. 0%
Германија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
11. 1%
22. 2%
30. 3%
20. 9%
15. 5%
Канада
Го Оценувате (Точка Пристигна)
0. 0%
47. 1%
31. 4%
17. 6%
3. 9%
Шпанија
Го Оценувате (Точка Пристигна)
3. 5%
25. 0%
47. 9%
12. 9%
10. 7%

Повеќе информации

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел:
Општи
Објектот Висина:
4inch
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
400g
Објектот Должина:
8.8inch
Објектот Ширина:
4inch

Најдобрите понуди во категоријата