2x 7/8 Мотоцикл Анти-Вибрации се Справи со Бар Крајот Plug Зафат Завршува Капи 22mm Нов Пад на превозот

2x 7/8 Мотоцикл Анти-Вибрации се Справи со Бар Крајот Plug Зафат Завршува Капи 22mm Нов Пад на превозот

DEN 147.00
DEN 201.60
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Алуминиум Боја : Сина, Црна, Виолетова, Сребро, Злато, Црвен Карактеристики : едноставен за инсталација, трајни Rustproof Knurled Заврши, се елиминира Вибрации Замена за бар крајот тегови Спецификации : Дијаметар : 22mm-25мм/0.87"-0.98" Fitment : Одговара за 22mm (7/8") барови мотоцикл Големина : Види на сликата Бр мало пакет Количина : 2 парчиња (Лево & Десно) Забелешка : D : D ue на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
2 парчиња x Мотоцикл Бар Крај (лево и право)

Повеќе информации

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Црна, Виолетова
Бренд Име:
QILEJVS
Име На Модел:
1E1205
Објектот Должина:
5.5cm
Објектот Висина:
00cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
2.5cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци

Најдобрите понуди во категоријата