Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мотор, Мотоцикл Rearview Странични Ретровизори Поставите CNC Алуминиум За хонда, јамаха Kawasaki z750 Z800 Z1000 Suzuki Ducati XT660 WR250

Мотор, Мотоцикл Rearview Странични Ретровизори Поставите CNC Алуминиум За хонда, јамаха Kawasaki z750 Z800 Z1000 Suzuki Ducati XT660 WR250

DEN 2112.00
DEN 2346.72
 

Това е достапна
Износ


100% Сосема Нов
Materail : CNC Алуминиум
Боја : Sliver、Црна
Карактеристики : Висок квалитет и лесно да се инсталира. Прилагодливи огледало агол, повеќе флексибилни за да се користи. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор
Fitment :
Погоден за повеќето мотоцикл модели
за kawasaki / јамаха / suzuki / ducati / ktm / bmw / хонда ,итн

Повеќе информации

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
894g
Име На Модел:
RH2-РМ-065
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Должина:
30.5cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
6m
Објектот Висина:
20.5cm
Is_customized:
Yes
посебни перформанси:
Мотор Rearview Огледало
Бои:
Sliver/Црна
Fitment:
Повеќето од мотоцикл модели

Најдобрите понуди во категоријата