Бесплатен превозот убаво 1.8 M природна Свила материјал Фанови Црвениот+Портокал стомак танц свила Фанови Превез

Бесплатен превозот убаво 1.8 M природна Свила материјал Фанови Црвениот+Портокал стомак танц свила Фанови Превез

DEN 1002.72
 

Това е достапна
Износ


Бесплатен превозот убаво 1.8 M 100% природна Свила материјал Фанови Црвениот+Портокал стомак танц свила Фанови Превез
1pair = 1pc на лева страна+1pc десно-страна
(Истакна : исто така, ако треба само лево-страна или десно-страна, pls ме контактирате за да се купи .)
Боја : Црвено + Портокал (како на сликата покажува)
Материјал : 100% реално Свила, Големина : 180cm Должина x 90cm Ширина, Тежина : околу 0.25 kg/пар
Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допир-Чувство
Лесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

Повеќе информации

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
НОВО-8

Најдобрите понуди во категоријата