Топло-Продажба Стомак Танц Изида Крилја за Жените Египет стил Тебе Транспарентен боја танцување Крилја стомак танц додаток

Топло-Продажба Стомак Танц Изида Крилја за Жените Египет стил Тебе Транспарентен боја танцување Крилја стомак танц додаток

DEN 863.52
 

Това е достапна
Износ


Топло-Продажба Стомак Танц Изида Крилја за Жените Египет стил Тебе Транспарентен боја танцување Крилја стомак танц додаток
Боја : Боја#1Боја#3
Материјал : Полиестер
Забележи : ако се купат помалку од 10pcs, ние willnot понуда Крило е Налепници,
ние само што нудат Налепници ако купите повеќе од 10pcs квантитет.
(ја Налепницата е за 80см должина, секој Крилја треба да имаат 2бр Налепници исти ).

Повеќе информации

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Лен,Микрофибер,Најлон,Полиестер,Rayon,Spandex
Број На Модел На:
НОВИ Крила-2

Најдобрите понуди во категоријата