година Жените Нови Продажба Bellydance Стомак Танц Носии Жена Индија Плоштадот Одговара на Врвот&панталони Костим Професионалци S68 +k68 + Панталони

година Жените Нови Продажба Bellydance Стомак Танц Носии Жена Индија Плоштадот Одговара на Врвот&панталони Костим Професионалци S68 +k68 + Панталони

DEN 996.00
DEN 1132.32
 

Това е достапна
Износ


На овој линк се вклучуваат топ &панталони
една големина за повеќето од половината 30-42cm
Бренд нови со висок квалитет ,модерен и уникатен дизајн . 2016 New прекрасен дизајн , Лесно да се носат и лесно да се носат и продавница. Професионални денс костим ќе го направи никој не може да им помогне на танцување. Тоа му дава чувство на мекост и леснотија многу добра продажба мора да се има колекција за танцување љубовник и лесно да се носат и за перење!
Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време
Ве молиме Вид знаете
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (правни основи e ги прочитате пред цел)
За превозот
Бесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
За Трговија На Големо
Здраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
За услугата
Ние се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!
Нашата Фабрика

Повеќе информации

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
S68 +K68
Статија број:
S68 + K68
Ткаенини:
газа кристал памук
Големина:
one size

Најдобрите понуди во категоријата