Нов стил Стомак танц носии сомот фенер златни монети стомак танц, хип шамија за жените стомакот танцување појаси

Нов стил Стомак танц носии сомот фенер златни монети стомак танц, хип шамија за жените стомакот танцување појаси

DEN 660.96
 

Това е достапна
Износ


За стомак танц појас : материјал : кадифе боја : како на слики Size : слободен големина, број : FM6215 За материјал за кожата? На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа. За превозот Бесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена За промет на Големо Здраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! За услугата Ние се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Повеќе информации

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Акрилик,Бамбус Влакна,Памук,Lycra,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
FM6215
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобрите понуди во категоријата