Половината Полиестер Постпартална Абдоминална Појас за Обновување на Стомак/абдомен/карлицата Shapewear Дише Стомак Специјална Понуда Тенок

Половината Полиестер Постпартална Абдоминална Појас за Обновување на Стомак/абдомен/карлицата Shapewear Дише Стомак Специјална Понуда Тенок

DEN 798.00
DEN 1036.32
 

Това е достапна
Износ


Половината Полиестер Постпартална Абдоминална Појас за Обновување на Стомак/абдомен/карлицата Shapewear Дише 3in1 Стомак Специјална Понуда Тенок
Големина на Половината појас должина Карлицата појас должина Тежина бремени 7-8 месец Тежина бремени 9-10 месец Постпартална абдоминална турнеја
М 91-105cm 100-110cm 50-63kg 55-68kg 64-90cm
L 97-118cm 107-118cm 63-75kg 68-80kg 72-102cm
XL 103-124cm 112-125cm 75-88kg 80-93kg 80-114cm
XXL 110-132cm 120-132cm 88-100kg 93-105kg 88-126cm
Поради прирачник за мерење,1-3cm грешка може да биде разбрана,ви благодариме.

Повеќе информации

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Бренд Име:
WONBO
Тип На Објект:
Стомакот Бендови & Поддршка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
породилно појас

Најдобрите понуди во категоријата