Послушни Јапонски стол покрие крои еластична all-inclusive јадење стол седиште душекот стол може да се прилагоди

Послушни Јапонски стол покрие крои еластична all-inclusive јадење стол седиште душекот стол може да се прилагоди

DEN 953.00
DEN 1176.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Спецификација:
Free Size
Број На Модел На:
4020
Употреба:
Банкет Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Јапонија Стил
Шема:
Обична Обоена

Најдобрите понуди во категоријата