Автомобил Браник Заштитник Guard Агол Лента Налепница на Карбонски Влакна Авто Тело Заштитник Автомобил-Стил, Црн Автомобил Додатоци 2 парчиња по поставување

Автомобил Браник Заштитник Guard Агол Лента Налепница на Карбонски Влакна Авто Тело Заштитник Автомобил-Стил, Црн Автомобил Додатоци 2 парчиња по поставување

DEN 411.00
DEN 495.84
 

Това е достапна
Износ


Автомобил Стил Црна Карбонски Влакна Автомобил Браник Заштитник Guard Агол Лента Налепница Авто Тело Заштитник 2 парчиња по поставување
Опис
Материјал : Јаглерод Влакна
Боја : црна,Бела ,Сива Состојба : 100% Сосема Нов Карактеристики : 1) Според оригиналното возило на изградбата на дизајн, Совршено се вклопи во вашиот автомобил. 2) Едноставен за инсталација, без дупчење, на задната страна со 3 M лепак, можете да завршите со тоа лесно. 3) Изборот на високо-квалитетни гума Налепница производство 4) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебен и уникатен Fitment : За универзална Пакетот Вклучува : 2 парчиња По Сет ( Карбонски Влакна Автомобил Браник Заштитник Чувари ) Важна Забелешка : Со цел да се направи вашата компанија, ве молиме да не се мијат вашиот автомобил во рок од 24 часа.
Инсталација:
1.Calibrating овој автомобил налепница.
2.Бидете сигурни дека површината на вашиот автомобил е чиста.
3.Употреба на фен за да се загрее на лента малку,тоа ќе биде подобро.
4. На налепницата на саканата локација.
1.Ние го прифатат плаќање преку alipay. alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет.
2.Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите ред со нас.Ние ќе ви испратиме стоката во
ветувајќи време по плаќањето е потврдено.
3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ние прифаќаме alipay потврдена и confir
-med адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Ако треба да се промени
вашата адреса, ве молиме промени во aliexpress прво пред да се плати.
4.Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други трошоци.Овие
пријави се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате.
5.Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки. Ако percel се враќа
за нас се должи на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би ја испратите percel повторно освен ако купувачот го заврши оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена, купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.
Објектот се испраќаат по пошта. Постои време на испорака како следниве опции, ве молиме проверете пред да нарачате и да се чека објектот за неколку дена трпеливо. Русија : 35-55 дена да испорача. Бразил : 35-55 дена да испорача. Шпанија : 20-45 дена да испорача. Обедини Државата 7-15 дена избави. Европа област : Германија, Белгија, Австрија, Унгарија, Португалија, Норвешка, Ирска, Малта, чешка Република, Словачка, Словенија,Канада, Мексико, Австралија, Нов Зеланд 20-45 дена да испорача. Азија област : Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Шри Ланка, Филипини, 20-45 дена да испорача. Индонезија : 20-45 да се достави(често доцнење) Средна азија област : Турција, Казахстан, Узбекистан, 25-45 дена да испорача. Блискиот Исток + sorth америка, Израел,Чиле, Перу, Колумбија , Мексико, Венецуела, Уругвај, Боливија, Еквадор, Либан, Египет, Турција, Саудиска Арабија, ОАЕ, Катар, Јемен 35-55 дена да испорача. ИЗВЕСТУВАЊЕ Доколку постои одложување,може да се предизвика од страна на лошите временски услови или прилагодено на инспекција.Ако не примите објект во рок од 60 ДЕНА, ве молиме контактирајте со нас. Ние се обидат најдобро да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.

Повеќе информации

боја:
бела, Црна, Сива
Тип На Објект:
Стил Украси
Име На Модел:
10276
Објектот Ширина:
5.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
muchkey
Објектот Должина:
40.5cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Модел Година:
2000-2017
Објектот Висина:
1cm

Најдобрите понуди во категоријата