Бесплатен превозот 1pc 4-води Nema 23 Stepper Мотор 57 моторни Nema 23 моторни 57BYGH 2.8 A (23HS7628) 3D печатач моторни и CNC

Бесплатен превозот 1pc 4-води Nema 23 Stepper Мотор 57 моторни Nema 23 моторни 57BYGH 2.8 A (23HS7628) 3D печатач моторни и CNC

DEN 2023.00
DEN 2247.36
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Одржување На Вртежен Момент:
18900
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
2.8 на
сертификација:
CCC,CE
Чекор Агол(степени):
1.8
Број На Модел На:
BJDJ021

Најдобрите понуди во категоријата