Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pc 1.8 степен Nema 42 stepper моторни 110HS150-6004 со 4 жици/6.5 A/5.2 V/21N.М ЦПУ Фабрика Намали Engraver /3D печатач

1pc 1.8 степен Nema 42 stepper моторни 110HS150-6004 со 4 жици/6.5 A/5.2 V/21N.М ЦПУ Фабрика Намали Engraver /3D печатач

DEN 6293.00
DEN 6624.00
 

Това е достапна
Износ


СОВЕТИ : За меѓународни испорака, таму може да има царински даноци во вашата земја, ние сме подготвени да се огласи за производи и вредност според барање, и според internaional стандардните правила, ги локалните обичаи трошоци треба да се плати од страна на купувачот.
Количина :
1pc 1.8 степен Nema 42 stepper моторни 110 HS150-6004 со 4 жици/6.5 A/5.2 V/21 N.М ЦПУ Фабрика Намали Engraver /3 D печатач
моторни окно : 19mm
Испорака :
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Повратни информации :
Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.

Повеќе информации

Одржување На Вртежен Момент:
21N.М
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
6.5 На
сертификација:
CE,ISO,ROHS
Чекор Агол(степени):
1.8
Број На Модел На:
110HS150-6004
Моторни Големина:
150*109*109mm
Номинална Струја:
5.2 V
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата