Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
фрижидер магнет индискиот керала коза дизајн

фрижидер магнет индискиот керала коза дизајн

DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ


Сувенир Фрижидер Magent Мпп, фрижидер магнети индискиот керала коза дизајн
Материјал Смола,Polyresin(животната средина Заштита на Производот) големина 6.7*4.6 см во Боја
Слика Печатење Машина за печатење Употреба дома декор, подарок, сувенири, notpad Карактеристики
1.Може да се стави на железо материјал како фрижидер и машини за перење
2. Безбедни и Не-токсични, а исто така и безбеден за децата
3. Идеален за промоции цели

Повеќе информации

Материјал:
Смола
Тема:
Пејзаж
Регионален Функција:
Индија
Големина:
6.7*4.6cm
Точка Бр.:
YC17258
Материјал:
Смола
боја:
Слика /custom
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Сувенир подарок,брус оркестарот ,рекламирање материјали, промотивни подароци
дизајн:
ОЕМ ПРИФАТЛИВО
логото:
Прилагодено Лого
Стил:
Сценографијата
Печатење:
машина за печатење

Најдобрите понуди во категоријата