Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Висок Квалитет на Анти-skipthread Стил Трајни 1 Пар не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење

Висок Квалитет на Анти-skipthread Стил Трајни 1 Пар не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење

DEN 22.00
DEN 24.00
 

Това е достапна
Износ

На стапчиња за јадење се направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик
Издржлив и лесен за користење
Се е преку висока температура ултразвукови чистење
Светла и чиста површина изгледа домот и елегантен
Лесно да се чисти и суви
Анти-прескокнете тема стил
Лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно
Боја : Сребрена
Должина : 22.5 cm
Дијаметар : 6mm
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
'

Повеќе информации

Бренд Име:
DesertCreations
Количина:
Еден Пар
Број На Модел На:
WX265X0000252
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
боја:
Сребро.
Должина:
22.5cm
Дијаметар:
6mm

Најдобрите понуди во категоријата