Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
M5 F10 AC Стил на Карбонски Влакна Автомобил Задните Покривот усна спојлер крило за BMW M5 F10 Седан 2010-2015

M5 F10 AC Стил на Карбонски Влакна Автомобил Задните Покривот усна спојлер крило за BMW M5 F10 Седан 2010-2015

DEN 4248.00
DEN 4773.60
 

Това е достапна
Износ


Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност . Ве молиме проверете со вашите локални обичаи да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако вашиот објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да ви бидат вратени. Ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нашиот царината во време за да се избегне враќање. Детали 1. М aterial карбонски влакна 2. Пакет вклучувајќи : 1 PCS Задните Покривот усна спојлер 3. 100% нови,никогаш не се користи 4. Fitment : Одговара за BMW F10 2010-2015 Плаќање Ние САМО го прифати . Политика на враќање Ние нудиме наплата или размена во рок од 30 дена по приемот на цел во случај ќе добијат оштетените / неточни / неисправен објект. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми, ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. Контактирајте со Нас, ве Молиме слободно да се испрати порака, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Таму може да биде одредено задоцнување, за време на викенди и празници. Инсталација 3 M лента вклучени во пакетот. илустрација

Повеќе информации

Тип На Објект:
Спојлери
Производителот Дел Број:
F10 Задното Крило
Модел Година:
2010-2016
Земја/Регион на Производство:
Кина, Шенжен
Објектот Должина:
1inch
Специјални Функции:
За BMW F10 Спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Висина:
1inch
Другиот Дел Број:
f10 задните покривот крило
535i-Година:
2015,2014,2011,2012,2010
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
F10 прозорец Спојлер
Поставување на Возило:
Задните
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
HastonSportsline
Осветленост Дел Број:
за bmw f10 покривот усна крило
BMW Модел:
535i
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
G. W:
2.3 KG
Материјал:
Карбонски Влакна
Fitment:
за BMW F10 Седан

Најдобрите понуди во категоријата