За Хонда Граѓански Спојлер Висок Квалитет АБС Материјал Автомобил на Задното Крило Буквар во Боја, Заден Спојлер За Хонда Граѓански Спојлер FD2 2006-2013

За Хонда Граѓански Спојлер Висок Квалитет АБС Материјал Автомобил на Задното Крило Буквар во Боја, Заден Спојлер За Хонда Граѓански Спојлер FD2 2006-2013

DEN 2238.00
DEN 2486.40
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Спојлери
Модел Година:
2006-2013
Објектот Ширина:
20inch
Граѓанско-Година:
2006,2009,2010,2012,2008,2011,2013,2007
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
90inch
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Име На Модел:
Граѓански
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Хонда Модел:
Граѓански
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Најубаво украсени
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Тежина:
4kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја

Најдобрите понуди во категоријата