За 07-11 Хонда CRV OE Фабрика Стил на Покривот Спојлер Со LED Unpainted - ABS

За 07-11 Хонда CRV OE Фабрика Стил на Покривот Спојлер Со LED Unpainted - ABS

DEN 3215.52
 

Това е достапна
Износ


Fitment За 2007-2011 Хонда CRV Боја Unpainted Стил OE Стил Материјал, ABS Пластика Пакетот Вклучува 1x Багажникот Спојлер w/LED Кочница Светлина Инструкции за Инсталација Не се вклучени Детали за : Надградба на изглед на вашиот автомобил. Браник усна само ќе одговара на фабричките браник. Издржливи и bendable. (Нема да попуштат или пауза). Зголемување надолу сила и да 'расипе' неповолното движење на воздухот. Се обезбеди непречено водење. Забелешка : за Професионална инсталација е препорачливо. Ве молиме тест одговара предмети пред да било слика услуги, сите производи кои се насликани неважечка гаранцијата. Испорака :
Пакување Детали : Neturo-пакување и клиентите пакување на располагање. Стандардна извоз krabičkách со филмски или пена и други силна заштита. Иверица или дрвени палети, ако е потребно. Мешани пакување за да заштедат простор и пари, ако е потребно. Испорака Детална : 3-10 дена за постојниот инвентар,10-15 дена за масовно производство (Ако сте се наоѓа надвор од границите на континентална САД (вклучувајќи Алјаска, Девствени Острови, итн), ве Молиме опфатете го дополнителен надомест врз исходот - таму ќе биде дел од вас да плаќаат дополнителна доплата. Ако овој процес не е завршен, одложувања и други прашања ќе се случи.) Локација го Оценувате ДОМАШНИТЕ СЛОБОДНИ HI/AK/ПР 60 КАНАДА 65 МЕЃУНАРОДНИ 120 Благодарам многу за вашата цел и поддршка. Сите цени се исклучувајќи било какви дополнителни давачки или даноци. Ние САМО полнење цена И превозот цена. Ако треба да се купи други производи, ве молиме да го користите копчето, па со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци! Ако треба да нарачате повеќе објекти, ве молиме не двоумете се да го користите копчето или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прво време. предмети вратени во нас како последица НА Погрешен точка се орде#00639a или неовластено враќање ќе биде подложен на 25% restocking такси. 60 Дена Пари Назад, Тоа е нашата цел да се обезбеди 100% задоволство и мир на умот на нашите клиенти. Ако не сте задоволни со производи за било која причина во рок од 60 дена од денот на приемот на објектот. Ние ќе понудат реконструкција на ОБЈЕКТОТ ЦЕНА САМО со 25% restocking надоместоци на било каков неискористени предмети. Ве молиме контактирајте со нас да се распрашува како да се откаже од 25% restocking такси. (точка мора да биде неотворена, и да биде во оригинална амбалажа. нема знаци од тоа да биде инсталиран од или монтирани, што се користи, намалување на жици или гребење. Превозот и Ракувањето не се враќа. КУПУВАЧОТ ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ВРАТИ ITEM(S) ПРЕВОЗОТ. 60 Дена Ограничена Гаранција Гаранција е за РАЗМЕНА на САМО. Сите производи се со 60 дена ограничена гаранција против производители малформации вклучувајќи светилки, ПРЕДВОДЕНА прекинување, и водата излегуваат во јавноста. Нема размена ќе биде издаден на производи кои биле оштетени во било кој начин. Ако вашиот објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме обратете се на Оштетените Објекти Дел. Сите гаранции тврди дека МОРА да има ЦЕЛ број издадени од нашата компанија. На оштетени Објекти Поради природата на производите што ги продавате, ние внимателно ја испита сите пакети во пред испораката. Сите наши производи се продаваат како нови, сите оштетени производи се сметаат за оштетени за време на транзит (иако надворешниот кутии не е оштетен). Ако сте примиле е оштетен или скршен објектот, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ВЕДНАШ СО СЛИКИ, па ние може да ви помогне со оштетување тврдат дека со превозот превозникот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Спојлери
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
9inch
Модел Година:
2007-2011
Име На Модел:
КМ-TSA-HCRV07A-LED_A
Бренд Име:
LARATH
Објектот Висина:
3inch
Специјални Функции:
ПОДОБРУВАЊЕ НА ИЗГЛЕДОТ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Должина:
47.5inch
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
боја:
unpainted
Fitment:
За 2007-2011 Хонда CRV
Позиција:
Задните Трупот
Материјал:
ABS Пластика
Површина:
unpainted
Гаранција:
Yes
Стил:
OE СТИЛ
Автомобил Направи:
За 2007-2011 Хонда CRV
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
За 2007-2011 Хонда CRV

Најдобрите понуди во категоријата