Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Нерѓосувачки челик Зачин Shaker Тегла Шеќер, Сол, црн Пипер Билки Toothpick Складирање Шише BBQ Зачин Складирање Шише

Нови Нерѓосувачки челик Зачин Shaker Тегла Шеќер, Сол, црн Пипер Билки Toothpick Складирање Шише BBQ Зачин Складирање Шише

DEN 4992.00
DEN 6240.00
 

Това е достапна
Износ


Нерѓосувачки челик Зачин Shaker Тегла Шеќер, Сол, црн Пипер Билки Toothpick Складирање Шише BBQ Зачин Складирање Шише
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Изработени од Нерѓосувачки челик, трајни и лесни да се чистат.
Капакот може да бидат ротирани. Можете да ги ротирате три видови на дупки,мали дупки(2mm),средниот дупки(4mm),големи дупки(6mm).
Тоа, исто така, може да биде toothpick shaker,мултифункционален.
Опис :
Тип : Зачин Складирање Шише
Материјал : Нерѓосувачки челик
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата шоу
Големина(H*W) : 7.6*5cm/2.99"*1.97"
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА! Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние've одбраната на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

Повеќе информации

Тип:
билка & зачин алатки
Билка & Зачин Алатки Тип:
Сол Свињи, Подруми & Сервери
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
1
Материјал:
acryl
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас

Најдобрите понуди во категоријата