Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нова Чаша Шеќер, Сол, црн Пипер Shaker w/ Нерѓосувачки Челик Капа Одвојување Алатки Cruet Condiment Тегла Билка Зачин за Складирање

Нова Чаша Шеќер, Сол, црн Пипер Shaker w/ Нерѓосувачки Челик Капа Одвојување Алатки Cruet Condiment Тегла Билка Зачин за Складирање

DEN 5299.00
DEN 6624.00
 

Това е достапна
Износ


Чаша Шеќер, Сол, црн Пипер Shaker w/ Нерѓосувачки Челик Капа Одвојување Алатки Cruet Condiment Тегла Билка Зачин за Складирање
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Стакло со калај или метал врвот.
Теглите се транспарентни, елегантна и едноставна.
Топ завртки за убаво и се тесни.
Поставете карактеристики плоштадот стакло дизајн тегли и се отстранува капаци.
Капаци има многу дупки да се направи фрлаат полесно и побрзо.
Идеален додаток за било dinning табела.
Материјал : Стакло & калај
Шише висина : 9cm
Ширината на дното : 3.87 cm
Капа дупка со дијаметар : 1.95 mm
Тип : Сол & Пипер Shakers
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА! Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние've одбраната на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

Повеќе информации

Тип:
билка & зачин алатки
Билка & Зачин Алатки Тип:
Сол Свињи, Подруми & Сервери
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
1
Материјал:
acryl
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас

Најдобрите понуди во категоријата