Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пролет, Есен Зима Жените во Текот на Коленото Чизми на Платформа Висока Пета Жена Бедрото Високи Чизми Плус Големина 33 - 40 41 42 43

Пролет, Есен Зима Жените во Текот на Коленото Чизми на Платформа Висока Пета Жена Бедрото Високи Чизми Плус Големина 33 - 40 41 42 43

DEN 1652.00
DEN 1738.56
 

Това е достапна
Износ

Производи Детали Пета Висина : 13.5 CM Платформа : 4cm Цевка висина : 51cm Цевката турнеја : 38cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Овој производ има 2 опции 1 : Пролет и есен е краток кадифен внатрешноста 2 : зимски е дебела кадифен внатре

Повеќе информации

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
TLASCPS-19
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
Секси MM
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобрите понуди во категоријата