10pcs/многу 40.5 mm 49mm 62mm / 43mm 52mm 55мм / 52mm 58mm 67mm / 72mm 77mm 82mm Леќа Капа Камера Тока Леќа Капа Носителот Чувар

10pcs/многу 40.5 mm 49mm 62mm / 43mm 52mm 55мм / 52mm 58mm 67mm / 72mm 77mm 82mm Леќа Капа Камера Тока Леќа Капа Носителот Чувар

DEN 315.00
DEN 432.00
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Капа тока на камерата леќи на камерата капа носителот безбедно придава вашата камера"s леќа капа на вашиот врат за на рака или камера торба.
Нема промена на вашата камера или леќа капа е потребно. Објектот може да се Заштити вашиот објектив капа за да се Спречи вашиот објектив капа изгубени Кога ќе се земе слики Или фотографија. Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинскиот објект што сакате. Лесно придава на вашата камера рака. Објективот капа е цврсто во Ззп Тока На вознемирувачки dangle од капа е исчезна Направени од силна ABS материјали. Боја : Црна Материјал : пластични Применливи калибар : 40.5 mm/49mm/62m 43mm/52mm/55мм 52mm/58mm/67mm 72mm/77mm/82mm
Пакет Се Вклучени :
Леќи на камерата Капа носителот x 10pcs
1x следење на број

Повеќе информации

Калибар:
40.5 mm 49mm 62mm, 43mm 52mm 55мм, 52mm 58mm 67mm, 72mm 77mm 82mm, 4 во 1
Компатибилен Бренд:
КАНОН,Pentax,NIKON,Samsung,Fuji,Casio
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Haosim
Број На Модел На:
леќи на камерата капа носителот

Најдобрите понуди во категоријата