Cuesoul 57-1/4 Инчен Орев 3/4 Парче Чарли Snooker-18oz

Cuesoul 57-1/4 Инчен Орев 3/4 Парче Чарли Snooker-18oz

DEN 3839.52
 

Това е достапна
Износ

Материјал : Вратило-Пепел Дрво + Задник-Орев Дрво 57-1/4 Инчен Должина, 18oz Тежина Месинг Вакуум Бакар Заеднички 9.5 mm Чарли Совет+ Месинг Ferrule Доаѓаат со 6 Инчен Орев Дрво Продолжување

Повеќе информации

Надлактицата:
пепел дрво
Структура:
3/4 Сплит Чарли
Класификација:
Snooker Топка Рака
is_customized:
Yes
Тип:
3 / 4 Поврзувани Чарли
Должина:
57-1/4 Inch
Број На Модел На:
D302
Заеднички:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
CUESOUL
Задник Ракав:
Орев
Тежина:
18oz
Спорт:
Snooker

Најдобрите понуди во категоријата