Frud бела бања слив Двојно се справи со Кујна тапа Миксер Ладна и Топла Кујна Допрете Една Дупка Вода Допрете torneira R42332

Frud бела бања слив Двојно се справи со Кујна тапа Миксер Ладна и Топла Кујна Допрете Една Дупка Вода Допрете torneira R42332

DEN 1099.00
DEN 2073.60
 

Това е достапна
Износ


5910287316174416 HOTSALE FRAP ТАПА US $ 64.22 /парче US $ 59.34 /set US $ 57.17 /set US $ 103.26 /set US $ 50.89 /set US $ 68.98 /set US $ 94.26 /set US $ 66.58 /set US $ 27.98 /парче US $ 65.22 /set US $ 48.58 /set US $ 30.32 /парче US $ 28.42 /set US $ 25.61 /парче US $ 58.16 /set
Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
-Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот :
-Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно)
-Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата.
-Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
-Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов.
Гаранција :
-1 години производство гаранција ;
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето.
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година .
-Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
-Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.
-Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи.
Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст.
Повратни информации :
-Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
-Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Повеќе информации

Тип:
Слив Чешми
Број На Модел На:
R42332
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Стил:
Современа
Тапа Планината:
Една Дупка
Бренд Име:
FRUD
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Површински Третман:
спреј бои
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
слив миксер:
водопадот фонтана тапа
слив потоне миксер:
бања тапа
дувачкиот чешми бања тапа Чешми за вода:
дувачкиот чешми
Ладно & Топла Вода:
Yes
Пакување:
Содржи Додатоци
изглед боја:
Бела
Функционална категорија:
кујна тапа
кујна тапа:
Ротирачки
Спектар на Употреба:
Балкон Кујна
Drehbar oder nicht:
Ja

Најдобрите понуди во категоријата