Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Рачно насликани на Ѕид Уметност модерна апстракт Дома Декорација Маслото на платно ѕид слики за дневна соба cuadros quadros 4

Рачно насликани на Ѕид Уметност модерна апстракт Дома Декорација Маслото на платно ѕид слики за дневна соба cuadros quadros 4

DEN 2832.00
 

Това е достапна
Износ


Производ Детали :
Производ : Кафеава Сина и Акрилна Боја Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Поврзани Производи Се Препорачува :

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 30x30, 36x36, 32x32 инчен, 40x40 инчен, 48x48 инчен
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Посебна
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Акрилна Боја
Предмети:
Апстракт

Најдобрите понуди во категоријата