Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
24*48 Големи Модерна Уметност Апстракт Огромен Декорација Маслото На Платно

24*48 Големи Модерна Уметност Апстракт Огромен Декорација Маслото На Платно

DEN 1843.00
DEN 2304.00
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на лили јао продавница**Уметник директна продажба = добар квалитет и најдобра цена**Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.(1 инч=2.5 cm) нормално strandard големината ако треба посебна големина pls дозволете ми да знам thanks Framed/протегала : нема врамени не се протегала, ние само сакаат да заштедат пари за купувачот значи, ние ви препорачуваме купувачот се врамени или се протегала од локацијата само да се купи слика од нас, бидејќи на по врамени превозот цена е премногу expensivebut ако треба ние го направи тоа за вас pls контакт со нас и треба да се обрне exstra исплата на превозот на трошоците 24*48" Големи Модерна Уметност Апстракт Огромен Декорација Маслото На Платно
48x24(инчи) 1. Прифаќаме само за плаќање преку . Пред исплата, ве молиме проверете дали вашиот превозот адреса е точна. Плаќањето треба да бидат примени во рок од 4 дена, сите неплатени објект ќе бидат пријавени на ( како ние треба да се вратиме на давачки кој се плаќа за да ), и у ќе добие upaid striken.
2. Ако у немате сметка, u може да оди на веб страница и да ја користите вашата кредитна картичка да се регистрирате еден. може да се справи со "E-проверете, Виза картичка, Master card, American express картичка.." пари, може да се tranfer вашата кредитна картичка пари или со вашата банка пари на вашата сметка, тогаш испрати на плаќање на моја сметка. За даночната обврска, купувачот треба да посвети на себе си. 1. Ние испрати објектот во рок од 2 дена по уплатата примена, "2 дена" е да го предадете време не пристигнување време, ве молиме да не се разбереме погрешно. Пред исплата, вие мора да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
2. Како што сите знаеме дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури, како што и двете земји царинските транзит станици и др., тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање. Строги царинската област : Италија, Германија, Австрија, канада, Бразил
Услуга Ниво Дестинација за Испорака на Услуги за Испорака Период (дена ) Економија Услуга НАС USPS меѓународни прва класа пошта 7-12 велика БРИТАНИЈА Кралската Пошта 7-14 Германија Кралската Пошта 10-21 АУ, Нов зеланд Воздух Mail 12-16 Норвешка, Netherland, Финска, Ирска, Данска..Европската Унија Воздух Mail 14-25 Русија E-Пакет 7-15 Други земји Воздух Mail 21-35 Експедитивни Услуги НАС EMS/UPS-от 5-10 велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, нов зеланд, ДЕ EMS/DHL/UPS-от 4-12 Русија ЕМС 10-14 Други Земји ЕМС 10-20
3. За Забрзана испорака(изразат испорака), EMS е стандардно превозот метод. Ако сакате да го користите UPS или DHL, треба да ме контактирате за да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област или не, и проверете дали Јачината на телесната тежина е здра vier од неговите вистински тежина, бидејќи за далечински област адреса или Волумен тежина е потежок, ќе треба да плаќаат дополнителни такси.
Волумен тежина=Пакет е должина x Ширина x Висина/5000 .
Продажбата Се Враќа
1. Објектот е валидна се враќа откако ќе го добиете објект во 7 дена, објектот треба да има и нема оштетени или модифицирајте, купувачот ќе бидат одговорни за превозот надомест, 12% Конечна вредност такси(кога ќе го освои објектот, се плаќа за Конечната вредност такси за да се ), и да се врати назад на целиот пакет со ознаки заедно.

Повеќе информации

Бренд Име:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
---
24inchX48inch=1pc (1inch=2.5 cm) Mediu:
Масло
Големина Тип/Најголемата Димензија:
48x24 (инчи)
Предмет:
Апстракт
Регионот на Потекло:
Азија

Најдобрите понуди во категоријата