Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3pc Рака сликарство Модерна Апстракт Огромен Маслото На Canv(без рамка)

3pc Рака сликарство Модерна Апстракт Огромен Маслото На Canv(без рамка)

DEN 1920.00
DEN 2399.52
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на лили јао продавница
**Уметник директна продажба = добар квалитет и најдобра цена**
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
(1 инч=2.5 cm) нормално strandard големината ако треба посебна големина pls дозволете ми да знам благодарение
Врамени/протегала : нема врамени не се протегала, ние само сакаат да заштедат пари за купувачот значи, ние ви препорачуваме купувачот се врамени или се протегала од локацијата само да се купи слика од нас, бидејќи на по врамени превозот цена е премногу скапи
но, ако треба ние го направи тоа за вас pls контакт со нас и треба да се обрне exstra исплата на превозот цена
Добредојдовте во мојата продавница! ГОЛЕМИНА : size16x24inchx3pc (1inch = 2.54 см
Плаќање
Методи за плаќање прифатени само. m)
Превозот и Ракувањето со :
Ние само бродот да регистрирана адреса. Па ве молиме да БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашата адреса во е Уредна и Валидна.
Јас ќе ја испрати својата точка во 2-5 дена по вашата исплата,Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,тоа ќе потрае 15-25 дена нормално,
Понекогаш може да го одложи уште една недела,како и за вашата Земја Customhouse.
Враќање Политики :
Пари наплата или слободна размена,Ако не беа задоволни со тоа.Слободна размена или испраќање,
ако тоа беше оштетени или изгубени на shiping начин.Ве молиме не го остави негативен или неутрален feedbcak,ако било каков проблем со мојот производ,треба да ме контактирате за првиот,
сигурен сум дека сè може да се реши од страна на комуникација.
ПОВРАТНИТЕ информации : ве Молиме оставете ни 5-ЅВЕЗДА на позитивни повратни информации! Ако се размислува за да ни даде неутрален, или дури и негативен или низок НСД(4 ѕвезда или подолу), Ние r ве поттикнувам да пишете ни email прво во однос на проблемите. Ние секогаш сме тука да ги реши сите прашања кои се случуваат во текот на трансакцијата. Позитивна повратна информација е автоматски лево откако ќе ни остави позитивен оние
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :
струјата е по протегала на дрвени iamge да се однесуваат , може да се обеси директно ,може да се однесува на тоа како да се обеси откако го добие ви благодариме
ако треба ние се протегала тоа за вас pls контактирајте со нас слободно
Добар Фидбек
ние го поздравуваме вашиот добар фидбек по се нашите добри paintngs ви благодарам многу ,но ако има било каков проблем, pls контактирајте со нас слободно и тука ќе ви даде најдобри прекине во кратко време ви благодариме
ви благодарам многу повторно

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
---
Медиум:
Масло
Бренд Име:
Barocco
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Стил:
Азија
Предмет:
Апстракт
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата