кина увоз предмети оркестарот за насловна овци маслото рачно изработени модерна апстракт маслото домашна стока маслени

кина увоз предмети оркестарот за насловна овци маслото рачно изработени модерна апстракт маслото домашна стока маслени

DEN 1018.00
DEN 1920.00
 

Това е достапна
Износ


Стр roduct Шоу
Опис На Производот
Слика Големина На :
Сликите покажуваат
Ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
Без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе се обезбеди сопствен сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликарството сте примиле
може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Топло напомена : Сите paintigs ќе бидат испратени без рамки.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Нашите Масла Користи
Нашите слики се достапни за :
1.Хотел ,Ресторан,Бар,кафе куќа,Чај Куќа, музичка сала,кино,училиште , библиотека,компанија и вашиот дом ,и така натаму .
2. Спална соба,Детска Соба ,Дневна соба,Купатило,Скалило ѕид,Дом, канцеларија ,Училница и така натаму.
Нашата компанија & предности
Оу Ши Меи Маслото компанијата е основана во 1995 година , нашата компанија е специјализирана во маслото на платно во Dafen Маслото Село, Шенжен, Кина. Имаме стотици квадратни метри изложбен простор во Мао Вие Уметност Тргување Плаза Де Fen село Бу Ji Долго Банда Шенжен Кина.Добредојдовте да дојде посета.Имаме стотици талентирани уметници производство и создавање на масла повеќе од 20 години , имаме илјадници видови на нафта сликарство кои се направени рачно .ние се обезбеди нафта сликарство во конкуренција цена со висок квалитет. Ние исто така, обезбеди голем број на познати оригиналниот маслото со висок квалитет.оние масло слики насликани од страна на познатиот уметник.само еден во светот. Ние секоја негова слика е гарантирање на квалитет.Не пропуштајте нас, ние ќе биде вашиот најголем лојални партнери. Пакет&Превозот
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.
Ние може да shippping Маслото Во 7 дена,а имаме и други фото како Маслото,ако можете, исто така, се заинтересирани само да ме контактирате.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот. Ние ќе го избере брза испорака за вас.
Нашите servises & Превозот :
1.100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
2.Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
3.Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати.
4.Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Osmart-маслени
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
Маслото
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Најдобрите понуди во категоријата