ЖЕШКА!Ножеви,дрво МОДЕРНА АПСТРАКТ ОГРОМЕН ЅИД УМЕТНОСТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО(не водат)

ЖЕШКА!Ножеви,дрво МОДЕРНА АПСТРАКТ ОГРОМЕН ЅИД УМЕТНОСТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО(не водат)

DEN 1882.00
DEN 2352.00
 

Това е достапна
Износ


МАСЛОТО МОДЕРНА АПСТРАКТ ЅИД ОРКЕСТАРОТ УМЕТНОСТ ПЛАТНО?Без рамка? Материјали/Милје : 100% Рака Насликани од СТРАНА на Уметникот со маслени бои на вистински Платно Сликарство Големина 1inch=25.4 mm : 12x24inch 12x36inch 16x32inch 16x24inch Статус? Без рамка
ако ви треба рамка тоа, ве молиме контактирајте ме на превозот :
Ние ќе го испратите вашиот објект во 3-5 дена по вашата исплата. у sually ние ќе ја испрати на маслото како ролна ,не се намести!
Без рамка/протегала, Ако треба pls контакт со мене, ти благодарам
Плаќање & Пратката Политика
Прифаќаме само за плаќање од страна . Откако ќе го платат вашите фонд, ние ќе mail стоката која сте ја купиле на вашата регистрирана адреса на вашата купи листата со обезбедување Бесплатен пакет и Глобалната воздухопловната во рок од 24 часа .Ве молиме бидете сигурни дека вашата регистрирана адреса на е исти со вашата адреса која треба да ја испорача стоката.
Превозот метод
Воздухот пакет,Кина пост, јас ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната, тоа ќе потрае 10-25 дена нормално,Понекогаш може да го одложи уште една недела,како и за вашата Земја Customhouse.
За Повратни Информации
Не?т имате било какви негативни и неутрални евалуација кога ќе ја напуштат земјата. ако не сте задоволни со оваа трансакција за било каква причина. Ве молиме одговор на вашите причини. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
Политика на враќање
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа. Слободна размена или ја,ако е оштетен или изгубен на shiping начин. Ве молиме не го остави негативен или неутрален feedbcak,ако било каков проблем со мојот производ, треба да ме контактирате прво, јас сум сигурен дека сè може да се реши од страна на комуникација.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална реакција,( Оставајќи негативни повратни информации не може да го реши проблемот. )
Ако мислите дека нашите производи имаат било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Јас?м сигурни дека сè може да се реши од страна на комуникација.
inkfrog terapeak

Повеќе информации

Бренд Име:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
--
Предмет:
Апстракт

Најдобрите понуди во категоријата