3 или 5 Парчиња Папагали и Птици Модерна Ѕид Уметност Платно Печатени Сликарство HD Отпечатоци Модуларен Постер на Ѕид Слики за Дома Декор

3 или 5 Парчиња Папагали и Птици Модерна Ѕид Уметност Платно Печатени Сликарство HD Отпечатоци Модуларен Постер на Ѕид Слики за Дома Декор

DEN 449.00
DEN 864.00
 

Това е достапна
Износ


· Име на производ : Модерна ѕид уметност платно печатени сликарство · Стил : Модерна / Realizm /традиционална/ класичен/ Апстракт · Декорација за : Livingroom / Спална соба / Канцеларија / влезот / Ѕидот оркестарот · Границата тип : Дополнителни бела граница за слободни околу секоја парчиња за истегнување на платна на дрво, рамки · Рамка : Не вклучувајќи рамка , платно само. Со Рамка, Подготвен да се Откажам · Пакет : Навива со Тешко Цевка, или се Одликува со Цртан филм Кутија · Многу важно дополнителни информации : оваа ставка е отпечатена на платно ,а не рачно насликана.ако купувате без рамки,може да се купи рамка во вашата локална рамки продавница или направете го тоа сами. · Тоа е Ефект на табелата со рамка за повикување само.тоа е нормално таму е малку различни во боја. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена

Повеќе информации

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 1 Врамени, Големина 2 Формулиран, Големина 2 Врамени, Големина 3 Формулиран, Големина 3 Врамени
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
HOMEDECOR SHMILY
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
квалитет:
ААА+++
Декорација:
дом, куќа, канцеларија, хотел, ресторан.
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата