Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HD Печатени 1 Парче Симпатична Свиња Младенчиња Птици Платно Сликарство Ѕид Слики За Детска Соба Постери и Отпечатоци Бесплатен Превозот NY-7286D

HD Печатени 1 Парче Симпатична Свиња Младенчиња Птици Платно Сликарство Ѕид Слики За Детска Соба Постери и Отпечатоци Бесплатен Превозот NY-7286D

DEN 203.00
DEN 270.72
 

Това е достапна
Износ


Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само.
Големина : size1 : 35x50cm (14x20inch) size2 : 45x60cm (18x24inch) size3 : 60x80cm (24x32inch) size4 : 75x100cm (30x40inch) Мини големина 1 : 20x30cm Мини големина 2 : 3 0x4 0cm
Време На Испорака :
1.Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Овој објектот е Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат. Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена.
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку онлајн порака или e-mail.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs.
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.
Изберете повеќе дизајни pls кликнете тука :
Искрена соработка, Поддршка за вашиот успех!
1.Голема Цел Од Голем Попуст! Добредојдовте на големо врамени/формулиран сликарство и dropshipping. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ви благодариме.
2.Плаќање Methords
Зачувам
Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно). Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.
Кредитна Картичка :
Ние може да ги прифати сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master/Discover/American Express) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави.
Сите други начини на плаќање и опции :
За сите други начини на плаќање, ве молиме да ни ме пред да го купите за да бидете сигурни дека јас ќе ја прифати вашата исплата опции. Обично ние не нудиме пикап услуга.
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место. Не остави никакви повратни информации за Aliexpress, вие ќе бидете задоволни со мојот одговор и на нашите корисници на услуги.
2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати. Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Ние ќе се направи нова слика за вас и да ја испратите на вашата врата.
3) за Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира. Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира.
4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата
За нас : Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме промет на големо со нафта сликарство снабдувачот во Кина! Ние нудиме комерцијални масла, квалитетни масла и музеј квалитет оригинални масла да се сретне со барањата на различни масла пазарот.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
35x50cm, 45x60cm, 60x80cm, 75x100cm, 20X30cm, 30X40cm
боја:
не врамени, со врамени
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Рамка:
Yes
Бренд Име:
Artsailing
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
NY-7286D
Медиум:
Платно Печатење
Рамка на режимот:
Врамени на врати

Најдобрите понуди во категоријата