CHENISTORY DIY Слика Од Броеви Акрилна Боја На Платно Апстракт Маслото За Соба Уметнички Украс 40x50cm Игра Виолина

CHENISTORY DIY Слика Од Броеви Акрилна Боја На Платно Апстракт Маслото За Соба Уметнички Украс 40x50cm Игра Виолина

DEN 440.00
DEN 863.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина (Инчен):
Без рамка
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
4050
Бренд Име:
CHENISTORY
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy слика од броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
Платно Сликарство:
соба декорација
боење слика од броеви:
цртање слика од броеви
дневна соба decration:
апстрактното сликарство
креатура сликарство:
свадба декорација
во парк:
валани платно пакет
дома уметнички дела:
ѕид уметност слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата