Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Њујорк Панорама Cityscape Архитектура Апстракт Ѕид Уметност Рачно Изработени Маслото Платно Дома Соба Декорација

Њујорк Панорама Cityscape Архитектура Апстракт Ѕид Уметност Рачно Изработени Маслото Платно Дома Соба Декорација

DEN 1934.00
DEN 3792.00
 

Това е достапна
Износ

За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Слика Големина/Цена : (1inch=2.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име На Производ :
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
3.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена. 4.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи. Плаќање 1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат. 3.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Наплата 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
2.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
4.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
5.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
24x36
боја:
бела, жолта
Тип:
Масла
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
0140
Предмети:
Пејзаж
Рамка:
No
Стил:
Апстракт
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Обликот:
правоаголник
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Масло
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Еден
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Име:
Ха Светот
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата