Флексибилни Мраз Стапови Коцки Силиконски Калап Мраз бикарбоната и Мувла Шише за Вода Мраз Мувла сладолед Алатки форма де gelo

Флексибилни Мраз Стапови Коцки Силиконски Калап Мраз бикарбоната и Мувла Шише за Вода Мраз Мувла сладолед Алатки форма де gelo

DEN 192.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ

Флексибилни Мраз Стапови Коцки Силиконски Калап Мраз бикарбоната и Мувла Шише за Вода Мраз Мувла сладолед Алатки форма де gelo
Благодарение на шише за вода мраз мувла ќе бидете во можност да се задржи вашата H2 O ледените ладно, без да се борат притискање на парчиња од скршено коцки мраз. Калапот го прави долги цилиндрични коцки мраз дизајниран за лесно да слајд во устата на пластични шишиња со вода.
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
A. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
В. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Г. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!

Повеќе информации

боја:
случаен
Тип:
Сладолед Алатки
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,ОД FDA,SGS
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Број На Модел На:
10

Најдобрите понуди во категоријата