Дама Вистински Плетени Рекс Зајакот Крзно Skullies Beanies Капи 15CM Poms Пом Зима Жените Крзно Капи Мода Покривки LF4291

Дама Вистински Плетени Рекс Зајакот Крзно Skullies Beanies Капи 15CM Poms Пом Зима Жените Крзно Капи Мода Покривки LF4291

DEN 890.00
DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ


Димензии : Обем 50 CM (има некои spandex)
Ако сакате поголема големина,ве молиме да направи сите белешки во ред.Ви благодариме

Повеќе информации

Големина:
50CM
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Зајакот.,Волна
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Topfurmall
Број На Модел На:
LF4291
Стил:
Повик
Материјал:
фокс крзно

Најдобрите понуди во категоријата