7 инчен Пластични Плетенка Кошница Овошје Зеленчук Колачиња Сад Носителот Црно-портокал

7 инчен Пластични Плетенка Кошница Овошје Зеленчук Колачиња Сад Носителот Црно-портокал

DEN 72.00
 

Това е достапна
Износ


Име на производ : Овошје Кошница Материјал : Пластични Боја : Црна&портокал Облик : Тркалезна Кошница Вкупната Големина : 18 x 9cm / 7 x 3.5 инчен (D*H)Име на Производ : Овошје Кошница
Материјал : Пластика
Боја : Црно-портокал
Облик : Тркалезна
Кошница Вкупната Големина : 18 x 9cm / 7 x 3.5 инчен (D*H)
Оваа пластична кошница може да се користи за да се одржи зеленчук или овошје. Изработени од пластични материјали, посебно во дизајн со тркалезна форма и цвет работ оркестарот. Тоа е мода и поволни пластични додатоци за вашата кујна.
Нето Тежина : 57g
Пакет Содржина : 1 x Овошје Кошница
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Повеќе информации

Бренд Име:
SAFEBET
Тип:
Складирање Кошеви

Најдобрите понуди во категоријата