Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
13*19cm 50Pcs/ Многу Нетранспарентно Поли Намирници Moistureproof Ziplock Зафат Печат Црна Пластика Настан Пакет Кеси Само Печат Патент Кеси

13*19cm 50Pcs/ Многу Нетранспарентно Поли Намирници Moistureproof Ziplock Зафат Печат Црна Пластика Настан Пакет Кеси Само Печат Патент Кеси

DEN 455.52
 

Това е достапна
Износ


Спецификација : Надвор Димензија : 13*19cm, 5.11*7.48 Инчен Внатре Димензија : 13*17cm, 5.11*6.69 Инчен Материјал : Високо Квалитетни Пластични Боја : Црна Пакет : 50pcs/Многу Функција : Влага доказ, zip заклучување, resealable. Совршен за накит, ракотворби, Електронски производи & додатоци итн пакување На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање, може да се користат одново и одново Забелешка : Ако цел 3 или многу повеќе, системот ќе ви даде 10% исклучува автоматски
Цел 600 парчиња, Забрзана Испорака.
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3. Ние не сме одговорни за Било Обичај Должност/Данок. Ние обично изјавуваат пониска вредност, како основен ако нема посебно барање од вас. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.

Повеќе информации

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
13*19cm
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
PABCK
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
13*19cm
Производот:
Складирање Кеси

Најдобрите понуди во категоријата