13*19cm Нетранспарентно Пластични Ziplock Црна Само Печат Патент Zip Заклучување Вентил Торба Мало Reclosable Складирање Пакување Пакување Поли Торбичка

13*19cm Нетранспарентно Пластични Ziplock Црна Само Печат Патент Zip Заклучување Вентил Торба Мало Reclosable Складирање Пакување Пакување Поли Торбичка

DEN 2332.80
 

Това е достапна
Износ


Детали За Производот
Надвор Димензија : 13cm*19cm (5.1"*7.5")
Внатре Димензија : 13cm*17cm (5.1"*6.7")
Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци, итн.
На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање
Материјал : Висок квалитет PP пластика
Боја : Црна
Производ Екранот
Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметри
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Повеќе информации

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
13*19cm
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
100ml
Употреба:
Дребулии
Форма:
Возен Тип
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
13*19cm
Производот:
дребулии складирање кеси

Најдобрите понуди во категоријата