Корисни 1Pcs Фустан Облека Облека Одговараат Покрие Случај Прашина Доказ за Складирање Кеси Заштитник

Корисни 1Pcs Фустан Облека Облека Одговараат Покрие Случај Прашина Доказ за Складирање Кеси Заштитник

DEN 185.00
DEN 185.28
 

Това е достапна
Износ


100% сосема нов и висок квалитет.
Идеална должина за костуми, кошули, панталони, блузи, џемпери итн.
Штити облека против нечистотија, прав & месеци,да ги задржи вашите облека чисти.
Мала тежина и преносни за патување.
Спецификации :
Тип : Складирање Кеси
Материјал : PEVA
Големина : Approx60*90cm/60*100cm/60*128cm
Боја : Транспарентна
Пакет Содржина : 1 x Dustproof Покрие Кеси

Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Бренд Име:
FangNymph
Форма:
Торба За Компресија Тип
Производот:
dustproof маска
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Употреба:
облека
Шема:
Три-димензионални Тип
Капацитет:
80ml
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
JJ2306-01_zs
Спецификација:
Approx60*90cm/60*100cm/60*128cm
Материјал:
Најлон

Најдобрите понуди во категоријата