1pc Памук Ватенка Складирање Торба Облека Влага-доказ Прашина Торба Багаж Торба Сортирање Торба

1pc Памук Ватенка Складирање Торба Облека Влага-доказ Прашина Торба Багаж Торба Сортирање Торба

DEN 126.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


Име На Производ;Складирање Торба
Големина : M : 55x36x20cm, L : 57x40x22cm
Пакување : 1pc

Повеќе информации

Големина:
55x36x20cm, 57x40x22cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Виткање
Дебелина:
6 жица
Шема:
Три-димензионални Тип
Форма:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
TAROOHOME
Производот:
dustproof маска
Применливи Простор:
Гардероба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Употреба:
облека
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
НЕ
Пластични Тип:
PEVA

Најдобрите понуди во категоријата