2017 нови девојки црна со polka точки ски јакна скејтбординг блузи деца ски јакни skiwear планина-качување на снег грб

2017 нови девојки црна со polka точки ски јакна скејтбординг блузи деца ски јакни skiwear планина-качување на снег грб

DEN 3681.00
DEN 3957.60
 

Това е достапна
Износ


Големина На Табелата :
XXS(120) : биста 88cm,должина 57cm,ракав должина(мерка од пазувите) 44cm,полите 76cm;
X S (130) : биста 92cm,должина 61cm,ракав должина(мерка од пазувите) 46cm,полите 82cm;
S(140) : биста 98 см,должина 65 cm,должина на ракав(мерка од пазувите) 48 cm,полите 86 см;
M(150) : биста 104 см,должина од 70 см,ракави должина(мерка од пазувите) 51 см,полите 94 см;
(Грешка : 1-3cm)
Следните големина табела е направена според нашето искуство,само за вашиот референца :
(единица : cm,кг)
детали за производот

Повеќе информации

Големина:
XXS, XS, S, M
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Windproof,Водоотпорен
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
Gsou Снег
Јака:
Маскирани
Функција:
Windproof,водоотпорен,дише,топло
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
Есен, Зима
Обвивка Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер/свила конец

Најдобрите понуди во категоријата