Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вен Дизајн на Сопствен Рачно Насликани Чевли Легендата на Zelda Бел Висок Врвот Мажите на Жените Платно Патики за Подароци

Вен Дизајн на Сопствен Рачно Насликани Чевли Легендата на Zelda Бел Висок Врвот Мажите на Жените Платно Патики за Подароци

DEN 2246.00
DEN 3456.00
 

Това е достапна
Износ


Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.
Рачно насликани чевли
Бели Чевли
Процесот На Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Се нацрта скица 2. Пополнете скица со боја
3. Елаборат дизајн 4. Заврши
Вовед за да се перење рачно насликани чевли
1. Се впие чевли со вода 2.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4.Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина.
Купувачот Читање
Начин На Плаќање
Даночни/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.
Пакување
Превозот
Повратни информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си.

Повеќе информации

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,отпорност,Тешко Носи,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
Број На Модел На:
z237
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани

Најдобрите понуди во категоријата