22 Скејтборд Пастелни скејтборд Ретро Cruiser Одбор Longboard Скутер Comptele Нане Пластични Подготвени да Скејт

22 Скејтборд Пастелни скејтборд Ретро Cruiser Одбор Longboard Скутер Comptele Нане Пластични Подготвени да Скејт

DEN 1901.00
DEN 2160.00
 

Това е достапна
Износ


Пастелни Пластични Мини Cruiser Скејтборд 22" Ретро Longboard Собранието Не Бара Комплетна Одбор
Овие одбори се изградени на вбризгување на моделирана пластична, Тие имаат многу mellow camber лак, благ удар опашка, убава вафли облик на дијамант модел со моделот текстура на врвот на одборот. Овие Старата Школа Класичен Мини Cruiser ќе ви донесе назад стилот на одбори кои беа популарни во средината на 70-тите.Овие одбори се специјализира во брз, тесни се врти, и се вклопува во ранец и можете дури и да го носат на воздух авион. Супер одговорен и само многу забавно да се вози и крстарење околу. Материјал ПП пластични+ Алуминиумски +СТП Димензии 22 X 6" За Луѓето Деца Девојчиња Момчиња Палубата материјал 100% свежо висока јачина pp со влакна Алуминиум челик 3inch Turcks Тркала висока јачина гел стп 60 X45mm Имајќи ABEC-7 индустриски стандард "608" големина на Тркало цврстина 78-85 A Max вчитување 100kg Пакување : 1 buc Скејтборд Забелешка : 1,завртки & Bushings боја може да биде различен од photos. Постои ЧИ ЈУАНИ логото на камиони , КИП логото на палубата за повеќето на скејтборд. 2,Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во следи поставување, боите се покаже не може да биде 100% исто како и вистинските стоки. 3, Одборот со Led тркала не може да се испраќаат преку Fed Ex, ТНТ, DHL.., па pls изберете Кина Пост Воздух mail. 4,Подготвени да се вози директно надвор од кутијата. Нема Собрание потребно. Ајкула Стил Тркала се на располагање премногу, плаќаат екстра $5 само за промена на тркала, 4 бои за избор. Само слободно контактирајте со нас.
Боја за референца.
Внимание за руски Пријател :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме и телефонски број кога ќе го поставите цел, во спротивно стоките можат да бидат вратени од страна на вашиот локалните поштата. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за пријава и испраќање на стоката.
Плаќање : l Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарска Transer и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако е можно , ве молиме да се плати од страна на ЈЕНИ Канал . l ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, вредноста на delcaration, итн. ) кога у направите исплата, или да испратите порака до нас.
Испорака : l објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по вашата исплата заврши. l Некои од нашите производи се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Тоа ќе ги 15-60 дена од Кина до вашиот крај(различни држави, на различни дена). Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го избере друг вид на испорака, но товарни треба да се плаќа со себе. Ние обезбедуваме Fed Ex, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или друг метод за превозот. l SERVISE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, paticulary за време на сезона. l Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок при увоз. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
Време На Испорака
земја
ПРОЗОРЦИ Експедитивни, DHL, Fed Ex ,ТНТ
EMS
Кина Пост Воздух Mail
Сад, Шпанија ,Канада, Велика Британија, Австралија, Франција(БИЛО ДРУГИ CUNTRY ,КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС )
3-7/12 работни дена
5-15 дена
10-30/60 работни дена
Увозни Давачки : l цената не вклучува никакви увозни даноци и трошоци, купувачи се одговорни за царинските давачки. Ние нема да наплата на превозот полначи информации за одбиени пратки. l Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.

Повеќе информации

боја:
Други
Големина:
22X6
is_customized:
Yes
Одборот Категорија:
Еден Рокер
Тип:
долго одбор
Бренд Име:
ЧИ ЈУАНИ
Број На Модел На:
Пастелни
Применливи Луѓе:
Дете
Материјал:
ПП пластични+ Алуминиумски +СТП
Дек материјал :
100% свежо висока јачина pp со влакна
Turcks материјал:
Цврст челик, Алуминиум , 3inch со 90A Черупка
тркала:
висока јачина гел стп 60 X45mm, 85A
Дек боја:
црвена,портокалова,сина,зелена,виолетова,розова,црна
Камион боја:
црвена,портокалова,сина,зелена,виолетова,розева боја,црна,жолта,бела,суровини
тркала боја:
транспарентен виолетова,жолта,сина,зелена,бела,црна,црвена
Имајќи:
ABEC-7 индустриски стандард 608 големина
Макс вчитување:
100KG
Одговара Луѓе:
Деца Девојчиња Момчиња Мажи Жени

Најдобрите понуди во категоријата