Бесплатен превозот 83*52mm Електричен скејтборд тркала 82A longboard тркала мажи жени професионални скејтборд тркала

Бесплатен превозот 83*52mm Електричен скејтборд тркала 82A longboard тркала мажи жени професионални скејтборд тркала

DEN 1294.00
DEN 1469.76
 

Това е достапна
Износ


83*52mm електричен скејтборд тркала 82 A longboard тркала мажи жени професионални скејтборд тркала
Големина : 83 X52mm
Цврстина : HR82 A
Примена : longboard , Електричен скејтборд
Пакет : 4pcs
Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата . било увозни давачки или такси се купувачот одговорност. ви благодариме за вашето разбирање. Поради временската разлика меѓу Кина и различни земји , кога ќе се бараат на производ во мојата продавница. Ние може да не биде на линија , но ве молиме да се увери , ние ќе го видите продавница секој ден. Ако имате било какви прашања ве молиме пратете ми порака , јас ќе ви одговори што е можно possilbe. Ако се направи со цел , ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. благодарам многу за вашето разбирање и поддршка. Во прилог , на логистика , или Кина Пост Воздух или ЕМС , понекогаш тоа може да не се прикаже реално време логистика информации во вашата нарачка, ве молиме, не грижете се , ние ќе бидеме секогаш барањето на логистика, на информации за на официјалната веб-страница, и да се направи снимки на екранот потоа испратени до вас.

Повеќе информации

Големина:
83*52mm
Тип:
Скејтборд Делови
Бренд Име:
FIBERSKATE
Број На Модел На:
FSW-8352
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
PU
is_customized:
Yes
Одборот Категорија:
Двојно Рокер
Тврдост:
82A
Име на производ:
83mm longboard СТП тркала
Материјал:
погоден за носене СТП
Големина:
83X52cm
Пакет:
4pcs

Најдобрите понуди во категоријата