2 парчиња/многу, 2.8 mm видео надзор Мегапикселна Камера МТВ IR CCTV Леќа 1/4 М12 планината 650ir филтер

2 парчиња/многу, 2.8 mm видео надзор Мегапикселна Камера МТВ IR CCTV Леќа 1/4 М12 планината 650ir филтер

DEN 422.40
 

Това е достапна
Износ


Овој објектив може да се користи на-табла возење рекордер инструмент.

Повеќе информации

Број На Модел На:
T2.8-МП-М12
Бренд Име:
JXXH
Формат На Слика:
Планината:
M12xP0.5
Ф О V:
110°*94.5°*52°
Фокусна Должина:
2.8 mm
Големина На Слика:
1/4
Бленда:
F2.7
is_customized:
Yes
Големина:
17*19.13

Најдобрите понуди во категоријата