BCHR Природни Афро Pixie скрати Перика Афроамериканец Perucas Femininas Топлина Отпорни на Синтетички Права Коса, Перики за Жените

BCHR Природни Афро Pixie скрати Перика Афроамериканец Perucas Femininas Топлина Отпорни на Синтетички Права Коса, Перики за Жените

DEN 629.00
DEN 1083.84
 

Това е достапна
Износ


Природни Афро Pixie скрати Перика Афроамериканец Perucas Femininas Топлина Отпорни на Синтетички Права Коса, Перики за Жените
Shippment : предмети ќе биде испорачуван DHL,Epacket,итн. Ние сме среќни да се комбинираат превозот за да заштедите на трошоците за превозот и да зачувате повеќе време. Ве молиме,бидете сигурни да ни дадете точни,прецизни и детални превозот адреса (име,број на телефон и адреса се потребни).ЕМС ќе биде прогласен како подарок и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне за законски да се минимизира данок. Но, ние не сме одговорни за било каква обврска или данок. Политика на враќање : ве Молиме проверете предмети по можете да добиете на пратката, ако не сте задоволни со предмети,pls не ги користите и да не контактирате за враќање. Забелешка : за да се користат или се оштетени објекти поради вашата причина,ние нема да ги прифатат предмети се враќаат; Превозот обвиненија се неповратните.

Повеќе информации

Протегала должина:
8inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
BCHR
густина:
120%
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
Текстура:
Природни Бран
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
SKU:
sw0008a-01

Најдобрите понуди во категоријата